Повежите се са нама

Контакт

Европска унија репортер објављује

ЕУ Репортер Медиа & Цоммуницатионс Лтд (Република Ирска)

АДРЕСА ЗА ТРГОВИНУ:

77 Ловер Цамден Стреет, Сандифорд, Даблин, Д02 КСЕ80, Ирска

РЕГИСТРОВАНА КАНЦЕЛАРИЈА:

Тхе Блацк Цхурцх, Ст Мари'с Плаце, Дублин 7, Д07 П4АКС, Иреланд

Број компаније: 659786 ПДВ број: ИЕ 3732102ТХ

Е-маил: [емаил заштићен]

Крајњи стварни власник:

ЕУ Невс Датабасе Лимитед

62 Вхитфелд Роад, Асхфорд, Енглеска, ТН23 7ТКС